| Type | Drill auger |
|---|---|
| Package | pcs |
| Number of pieces | 1 |
| El material | acero al carbono de alta calidad |
| Color | customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| PERNOS | 12 |
| Length | 6m |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Nombre del producto | Pila agujereada cubierta de un sólo recinto del diámetro interior de la fundación de viruta del tala |
| El material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Bolts | 10 |
| Length | 5m |
| brand | soilmec , teg , zoomlion, xcmg |
|---|---|
| drill depth | 20-100m |
| Condición | Utilizado |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Servicio postventa | Ingenieros disponibles mantener la maquinaria en ultramar, soporte técnico video, ayuda en línea |
| Tamaño | Tamaño personalizado |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| El material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Bolts | 8-16 |
| Duración | 1 a 6 metros |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| Tipo de máquina | Equipo de perforación |
| Certificación | ISO9001 |
| Type | Drill TOOLS |
|---|---|
| El material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Color | cualquier otro color |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| El tipo | Taladros |
|---|---|
| Package | SET |
| Número de piezas | 1 |
| Material | Q345B |
| Color | cualquier otro color |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 57.5 |
| Weight | 55T |
| Machine type | 158H |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Alloy steel |
| keyword | double wall casing series |
| Detalles de empaquetado | Cliente |