| Uso | Herramientas de perforación de cimientos |
|---|---|
| Garantía | 1 año |
| Nombre del producto | Herramientas de perforación de cimentación Kelly Bar los 4X13m para el equipo de perforación Soilmec |
| tipo | Interbloqueo / fricción |
| Profundidad de perforación | los 20-120m |
| nombre | Cubo de suelo |
|---|---|
| Package | wooden case |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Detalles de empaquetado | Modificado para requisitos particulares |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| El tipo | Las medidas de ensamblaje y de ensamblaje de las barras de Kelly se aplicarán a las barras de Kelly. |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Usar | Minería de mineral, fundición profunda, carreteras, puentes, herramientas de perforación |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| tipo | Taladros |
|---|---|
| Paquete | Caso |
| Número de piezas | 1 |
| Material | acero de carbono de acero, de alta calidad |
| Tamaño | Personalizar |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| El elemento | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Aplicación | Máquina para excavar agujeros en el poste,basura de gran calibre |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| El elemento | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Garantización | 1 año, 6 meses |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Garantización | 6 meses |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill soilmec Type interlocking kelly bar for Piling |